Imieniny: Bogusława, Liwiusza i Tekli
poniedziałek, 23 września 2019
Dni Wałbrzycha 2019

Maj pożegnamy hucznie
Święto wałbrzyszan poprzedzi święto studentów PWSZ. Przed nami trzy dni znakomitej zabawy!

Ostatni majowy weekend w Wałbrzychu spędzicie z gwiazdami przez wielkie G. Zaczynamy Juwenaliami! 23 maja wszyscy, bez względu na wiek i wykształcenie, będziemy studentami.  W kolejnych dniach swoją obecnością zaszczyci nas królowa polskiej sceny Edyta Górniak. Tego dnia nie zabraknie również międzynarodowych akcentów. Będziecie mogli pobawić się przy najbardziej znanych hitach DANZELA! Na koniec same rarytasy. Finaliści Wałbrzych Ma Talent powalczą o 2 tysiące złotych, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” zaśpiewa i wytańczy wiosenne ludowe przeboje (serio, warto zobaczyć naszych artystów), a na deser koncert Michała Szpaka.

Ponadto, prócz trzech dni zabawy, mamy dla Was… jeszcze więcej zabawy! Ekstra Lunapark, atrakcje dla dzieci, malowanie twarzy, regionalne przysmaki, baloniki, serpentyny, świecidełka. To wszystko dla wałbrzyszan z okazji Waszego święta - Dni Wałbrzycha!

Mało? W piątek rano, z terenu Starej Kopalni, wystartują Biegające Anioły Hospicjum. Zatrzymają się dopiero na mecie w Kołobrzegu, a wszystko po to, aby zebrać dla wałbrzyskiego Hospicjum 50 tys. złotych. Podczas Dni Wałbrzycha będziecie mogli spotkać wolontariuszy i wesprzeć akcję wrzutem do puszki. Ponadto, jak co roku, będą z nami mobilny punkt krwiodawstwa i znane Wam już MOTO SERCE.

Szykuje się kawał dobrej imprezy organizowanej przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury! Przybywajcie na teren Starej Kopalni. My już niecierpliwie przebieramy nogami, a Wy? A od środy zaczynamy montować technikę sceniczną!

Juwenalia 23 maja 2019 - czwartek, 23.05.2019

14.45 przekazanie kluczy do miast studentom PWSZ / Ratusz
15.00 przemarsz juwenaliowy w kierunku Starej Kopalni
16.00 oficjalne rozpoczęcie Juwenaliów