Imieniny: Erazma, Marianny i Marzeny
wtorek, 2 czerwca 2020
Wałbrzych
24.10.2014
"Podsumowanie konsultacji społecznych projektu „Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej”

Konsultacje projektu „Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej” prowadzone były na terenie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej w terminie 04.08.-07.09.2014 r. Treść dokumentu wraz z zaproszeniem do udziału w konsultacjach opublikowana została na stronach internetowych każdej z Gmin – Członków Aglomeracji Wałbrzyskiej. Informacje te zostały również zamieszczone na stronie internetowej http://aglomeracja-walbrzyska.pl. Uwagi i opinie należało zgłaszać za pomocą odpowiedniego formularza.

Ogółem w ramach konsultacji wpłynęły 23 uwagi zgodnie z wymogami formalnymi oraz 1 zgłoszenie nie spełniające wymogów formalnych, które z powyższych względów nie było rozpatrywane.

Wszystkie zgłoszone uwagi i wnioski zostały przez Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów Gmin tworzących Radę Samorządową Aglomeracji Wałbrzyskiej poddane dokładnej analizie i ocenie pod kątem możliwości uwzględnienia w projekcie „Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej” podczas posiedzenia w dniu 29.09.2014 r.

Zestawienie zgłoszonych uwag i propozycji wraz ze stanowiskiem dotyczącym ich uwzględnienia w ww. projekcie znajduje się w poniższej tabeli podsumowującej konsultacje."