• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Elwiry, Hipolita i Radosławy
czwartek, 13 sierpnia 2020
05.02.2020
VALENTINE’S NIGHT

Już 15 lutego 2020 roku zapraszamy na największy festiwal muzyki elektronicznej w Sudetach. Na scenie w Aqua-Zdrój Arena pojawi się prawdziwa legenda, DJ i producent ATB. Gwiazda muzycznych festiwali na całym świecie zagra na scenie z jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki trance Alex M.O.R.P.H. Na scenie zagrają również Jackob Rocksonn, Novicky, Maciej Wowk-DMC.

André Tanneberger, (ATB) grał już chyba w każdym zakątku świata – zarówno w klubach muzycznych jak i na dużych festiwalach. Jego produkcje grają wszystkie większe rozgłośnie radiowe w Europie. W Polsce pojawił się kilkukrotnie na festiwalach, rozkochując kolejne pokolenia fanów. Aqua Zdroj Arena w Wałbrzychu to kolejne miejsce w którym zagra swoje największe hity. „9PM: Till, I Come”,”I Don’t Wanna Stop” czy „You’re Not Alone”.

Nie czekajcie z zakupem biletów do ostatniej chwili!!!
Już możemy potwierdzić, że bilety na Największą Imprezę Walentynkową 2020 w Polsce rozchodzą się w gigantycznym tempie. Zapraszamy do zakupu ostatnich biletów w ramach obecnej puli cenowej. Bilety do nabycia:

DMC.ABILET.PL,
ABILET.PL,
W recepcji hotelu Aqua-Zdroju,
dostępne także stacjonarnie we wszystkich punktach ABILET.

Miłośnicy elektronicznej muzyki tanecznej techno oraz elektro z pewnością znajdą tu coś dla siebie!

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter