• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Bonifacego, Kiry i Waltera
piątek, 5 czerwca 2020
29.10.2019
Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży - konferencja

Za nami Konferencja pt „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży” która odbyła się 23 października 2019 roku w Auditorium Novum PWSZ AS w Wałbrzychu.

Poprzednie Konferencje swoim zakresem obejmowały tematykę: social mediów, poprzez komunikację w sieci, tolerancję, a także przykłady społecznego wykluczenia, odbyła się podróż po emocjach i zdrowiu psychicznym, przyjrzeliśmy się okresowi dojrzewania, dorastania, oraz poszukiwania odpowiedzi na pytanie - KIM JESTEM?! Rozmawialiśmy o używkach, zastanawialiśmy się jak aktywność fizyczna wpływa na ciało, umysł.

V Konferencja w swoich panelach dyskusyjnych objęła rozwój psychiczny człowieka, odpowiedziała na pytanie się czym jest kryzys normatywny, lekarz psychiatra mówił o depresji - depresyjności dzieci młodzieży, kolejny temat to „że człowiek brzmi dumnie”, poznaliśmy „czym jest wizerunek człowieka” oraz dowiedzieliśmy się jak pomoc dzieciom i młodzieży w sytuacji kryzysu. Uczniowie podzielili się refleksjami/wnioskami z warsztatów „Pokolenie Facebooka” Nie dla mowy nienawiści i hejtu”, oraz wypracowanymi portretami z warsztatów „Autoprezentacja – czy ja to naprawdę ja.

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter