Obchody 11 Listopada

Z okazji 96. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej zaprasza na koncert pieśni patriotycznych, który odbędzie się w dniu 10 listopada (poniedziałek) o godz. 16:00 w Sali Witrażowej wałbrzyskiego Ratusza. Wstęp na koncert jest wolny.
Serdecznie zapraszamy!

Utrudnienia w ruchu w dniu 11 listopada

W związku z organizowanymi przez Urząd Miejski w Wałbrzychu uroczystymi obchodami 96. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, w godzinach od 10.45 do 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta. W godzinach tych kolumna uczestników uroczystości  poruszać się będzie następującymi ulicami: Gdańska, Rynek, Moniuszki do Kościoła p.w. Św. Aniołów Stróżów, następnie Moniuszki, Rynek, 1-go Maja pod Pomnik Niepodległości.

Prosimy wszystkich mieszkańców Miasta o wyrozumiałość i zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach.