Serdecznie dziękujemy kolejnym darczyńcom; RWS Śródmieście i społeczności ukraińskiej za nieodpłatne przekazanie maseczek ochronnych dla naszej jednostki.
Doceniamy każdą formę wspacia, która zapewni bezpieczeństwo naszym strażnikom podczas wykonywania codziennych obowiązków.
