Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Mieszkanie Plus w Wałbrzychu

Zamieszkaj przy Husarskiej! Skorzystaj z dopłat do czynszów!
Są jeszcze wolne mieszkania w ramach programu Mieszkanie Plus przy ul. Husarskiej w dzielnicy Podzamcze. Na najemców czekają komfortowe i funkcjonalne mieszkania 2 i 3-pokojowe.

Inwestycja to doskonałe miejsce do życia. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, obiekty sportowe, szkoły podstawowe, przychodnia lekarska, apteki oraz poczta.

Do przystanku („Aleja Podwale-Hu­sarska” oraz „Aleja Podwale-Kaszte­lańska”) jest zaledwie 200 metrów, a więc tylko kilka minut spacerem. Odjeżdża stąd 7 linii autobusowych. Dojazd do centrum Wałbrzycha zajmuje ok. 17 minut

Osiedle zlokalizowane w pobliżu Książańskiego Parku Krajobrazowego, otoczone licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi daje mnóstwo przestrzeni do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Uwaga! Najemcy mogą się ubiegać o dopłaty do czynszów. Informacji o dopłatach udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pod nr tel. 74 664 08 19.


Zapraszamy na stronę internetową www.mieszkaniepluswalbrzych.pl, gdzie znajduje się opis inwestycji, rodzaje zawieranych umów, wysokość stawek czynszu, a także kalkulatory, dzięki którym można sprawdzić swoją zdolność czynszową oraz wysokość dopłat do czynszów

Kontakt do inwestora:

MP Wałbrzych Sp. z o.o.
ul. Przeskok 2
00-406 Warszawa
tel. +48 501 396 668
e-mail: mplus.walbrzych@npfr.pl